Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 74419 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 74419 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
74419
| Part No | 74419 |
|---|---|
| Manufacturer | Wiha |
| Description | BIT TORX T10 2.56" 1=10 PK |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Drive Size: | 1/4" |
|---|---|
| Email: | info@shengyuic.com |
| Tool Type: | Bit, Double Ended |
| Tip - Type: | Torx® |
| Series: | - |
| Length - Overall: | 2.56" (65.0mm) |
| Tip - Size: | T10 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Quantity: | 10 |
| Features: | Tapered |
| Weight: | 0.32 lb (145.15g) |
Introduce
We can supply 74419 , send us a request quote to request 74419 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 74419.The price and lead time for 74419 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 74419.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





