Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TCWM9 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy TCWM9 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
TCWM9
| Part No | TCWM9 |
|---|---|
| Manufacturer | HellermannTyton |
| Description | HANDI-PAK 1-3, A-C, L1-3, T1-3 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Legend: | 1,2,3,A,B,C; L1,L2,L3,T1,T2,T3 |
|---|---|
| Packaging: | 450 per Book |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Wire Marker, Book (Perforated) 0.25" W x 1.63" L (6.4mm x 41.3mm) White Vinyl Cloth |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Cable Diameter: | 0.134" ~ 0.295" (3.40mm ~ 7.50mm) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Color: | White |
| Series: | Handi-Pak |
| Type: | Wire Marker, Book (Perforated) |
| Other Names: | 598-00268 89306096283 |
| Material: | Vinyl Cloth |
| Size: | 0.25" W x 1.63" L (6.4mm x 41.3mm) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 120°C |
Introduce
We can supply TCWM9 , send us a request quote to request TCWM9 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number TCWM9.The price and lead time for TCWM9 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part TCWM9.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






