Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy TCWM14 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy TCWM14 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
TCWM14
| Part No | TCWM14 |
|---|---|
| Manufacturer | HellermannTyton |
| Description | HANDI-PAK MARKER 0-9, L1-3, T1-3 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Legend: | 0-9; L1,L2,L3,T1,T2,T3 |
|---|---|
| Packaging: | 540 per Book |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Wire Marker, Book (Perforated) 0.25" W x 1.63" L (6.4mm x 41.3mm) White Vinyl Cloth |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Cable Diameter: | 0.134" ~ 0.295" (3.40mm ~ 7.50mm) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Color: | White |
| Series: | Handi-Pak |
| Type: | Wire Marker, Book (Perforated) |
| Other Names: | 598-00273 89306096184 |
| Material: | Vinyl Cloth |
| Size: | 0.25" W x 1.63" L (6.4mm x 41.3mm) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 120°C |
Introduce
We can supply TCWM14 , send us a request quote to request TCWM14 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number TCWM14.The price and lead time for TCWM14 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part TCWM14.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






