Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP4387CX4/P,315 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP4387CX4/P,315 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
IP4387CX4/P,315
| Part No | IP4387CX4/P,315 |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia |
| Description | TVS DIODE 8V 13V 4WLCSP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | General Purpose |
|---|---|
| Capacitance @ Frequency: | 290pF @ 1MHz |
| Package / Case: | 4-WFBGA, WLCSP |
| Unidirectional Channels: | 1 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Supplier Device Package: | 4-WLCSP (0.76x0.76) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 13V |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Power Line Protection: | No |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Power - Peak Pulse: | - |
| Voltage - Breakdown (Min): | 10V |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 8V (Max) |
| Series: | - |
| Base Part Number: | IP4387 |
| Type: | Zener |
| Other Names: | 568-7209-2 934063853315 IP4387CX4/P,315-ND IP4387CX4P315 |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 33A (8/20µs) |
| Operating Temperature: | -35°C ~ 85°C (TA) |
Introduce
We can supply IP4387CX4/P,315 , send us a request quote to request IP4387CX4/P,315 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP4387CX4/P,315.The price and lead time for IP4387CX4/P,315 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part IP4387CX4/P,315.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation








