Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP4369CX4YL with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP4369CX4YL with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
IP4369CX4YL
| Part No | IP4369CX4YL |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia |
| Description | TVS DIODE 5.5V 4V 4WLCSP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | General Purpose |
|---|---|
| Capacitance @ Frequency: | 0.8pF @ 1MHz |
| Package / Case: | 4-XFBGA, WLCSP |
| Unidirectional Channels: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Supplier Device Package: | 4-WLCSP (0.76x0.76) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | 4V (Typ) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Power Line Protection: | No |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Power - Peak Pulse: | - |
| Voltage - Breakdown (Min): | 6V |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 5.5V |
| Series: | - |
| Base Part Number: | IP4369 |
| Type: | Steering (Rail to Rail) |
| Other Names: | 1727-1276-2 568-10493-2 568-10493-2-ND 934067403315 IP4369CX4YL-ND |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | 4A (8/20µs) |
| Operating Temperature: | -35°C ~ 85°C (TA) |
Introduce
We can supply IP4369CX4YL , send us a request quote to request IP4369CX4YL pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP4369CX4YL.The price and lead time for IP4369CX4YL depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part IP4369CX4YL.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation








