Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP4366CX8/P,135 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP4366CX8/P,135 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
IP4366CX8/P,135
| Part No | IP4366CX8/P,135 |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia |
| Description | FILTER RC(PI) ESD SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | Data Lines for Mobile Devices |
|---|---|
| Height: | 0.026" (0.65mm) |
| Package / Case: | 8-WFBGA, WLCSP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Number of Channels: | 3 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 3 Channel R = 47 Ohms, 100 Ohms, C = 17pF (Total) 8-WFBGA, WLCSP |
| Resistance - Channel (Ohms): | 47, 100 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Voltage - Rated: | - |
| Filter Order: | 2nd |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Size / Dimension: | 0.046" L x 0.046" W (1.16mm x 1.16mm) |
| Series: | - |
| Attenuation Value: | - |
| Type: | Low Pass |
| Other Names: | 568-7206-2 934064279135 IP4366CX8/P,135-ND IP4366CX8P135 |
| Technology: | RC (Pi) |
| Operating Temperature: | -35°C ~ 85°C |
| Values: | R = 47 Ohms, 100 Ohms, C = 17pF (Total) |
| ESD Protection: | Yes |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
Introduce
We can supply IP4366CX8/P,135 , send us a request quote to request IP4366CX8/P,135 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP4366CX8/P,135.The price and lead time for IP4366CX8/P,135 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part IP4366CX8/P,135.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation








