Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP4359CX4/LF,135 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP4359CX4/LF,135 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
IP4359CX4/LF,135
| Part No | IP4359CX4/LF,135 |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia |
| Description | TVS DIODE 5.5V 4CSP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | General Purpose |
|---|---|
| Capacitance @ Frequency: | - |
| Package / Case: | 4-UFBGA, WLCSP |
| Unidirectional Channels: | 2 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Supplier Device Package: | 4-CSP (0.76x0.76) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Power Line Protection: | Yes |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Power - Peak Pulse: | - |
| Voltage - Breakdown (Min): | 6V |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ): | 5.5V |
| Series: | - |
| Base Part Number: | IP4359 |
| Type: | Steering (Rail to Rail) |
| Other Names: | 568-7205-2 934060057135 IP4359CX4/LF,135-ND IP4359CX4LF135 |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs): | - |
| Operating Temperature: | -35°C ~ 85°C (TA) |
Introduce
We can supply IP4359CX4/LF,135 , send us a request quote to request IP4359CX4/LF,135 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP4359CX4/LF,135.The price and lead time for IP4359CX4/LF,135 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part IP4359CX4/LF,135.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation








