Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy M22R-EA-T2 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy M22R-EA-T2 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
M22R-EA-T2
| Part No | M22R-EA-T2 |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Automation & Safety |
| Description | INDICATOR BLUE 220VAC LED |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Lens Color: | - |
|---|---|
| Lens Transparency: | - |
| Millicandela Rating: | - |
| Current: | - |
| Voltage: | 220V |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | LED Panel Indicator Blue 220V Round with Flat Top, 29.80mm |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Ratings: | AC |
| Termination Style: | - |
| Panel Cutout Dimensions: | 0.88" (22.35mm) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | M22R |
| Lens Style/Size: | Round with Flat Top, 29.80mm |
| Lamp Color: | Blue |
| Type: | LED |
| Other Names: | M22R-EA-T2-ND M22REAT2 SW1615 |
| Ingress Protection: | IP65 |
| Wavelength - Peak: | - |
| Panel Cutout Shape: | Round |
| Features: | - |
| Viewing Angle: | - |
Introduce
We can supply M22R-EA-T2 , send us a request quote to request M22R-EA-T2 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number M22R-EA-T2.The price and lead time for M22R-EA-T2 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part M22R-EA-T2.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





