Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 7-6474621-9 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 7-6474621-9 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
7-6474621-9
| Part No | 7-6474621-9 |
|---|---|
| Manufacturer | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Description | CABLE FLXSTRP 6POS 2.54MM 2" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Length: | 2.000" (50.80mm) |
|---|---|
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | 6 Position Flexstrip Cable 0.100" (2.54mm) 2.000" (50.80mm) |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 5 Weeks |
| Termination Style: | Completely Exposed Wires on Both Sides |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Cable Type: | Flexstrip |
| Length - Exposed Ends: | 0.134" (3.40mm) |
| Other Names: | FSN-22AB-6V2 |
| Pitch: | 0.100" (2.54mm) |
| Number of Conductors: | 6 |
Introduce
We can supply 7-6474621-9 , send us a request quote to request 7-6474621-9 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 7-6474621-9.The price and lead time for 7-6474621-9 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 7-6474621-9.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






