Buy NZF220TT1G with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
NZF220TT1G
Part No NZF220TT1G
Manufacturer AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Description FILTER RC(PI) 110 OHM/22PF SMD
Data sheet
Applications:Data Lines for Mobile Devices
Height:0.035" (0.90mm)
Package / Case:SC-75, SOT-416
Mounting Type:Surface Mount
Packaging:Tape & Reel (TR)
Number of Channels:1
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description:RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel R = 110 Ohms, C = 22pF SC-75, SOT-416
Resistance - Channel (Ohms):110
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:2 Weeks
Voltage - Rated:-
Filter Order:2nd
Email:info@shengyuic.com
Size / Dimension:0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Series:-
Attenuation Value:-
Type:Low Pass
Other Names:NZF220TT1GOS NZF220TT1GOS-ND NZF220TT1GOSTR
Technology:RC (Pi)
Operating Temperature:-
Values:R = 110 Ohms, C = 22pF
ESD Protection:Yes
Center / Cutoff Frequency:220MHz (Cutoff)