Buy NZF220DFT1G with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
NZF220DFT1G
Part No NZF220DFT1G
Manufacturer AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Description FILTER RC(PI) 110 OHM/22PF SMD
Data sheet
Applications:Data Lines for Mobile Devices
Height:0.043" (1.09mm)
Package / Case:5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Mounting Type:Surface Mount
Packaging:Tape & Reel (TR)
Number of Channels:2
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description:RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 110 Ohms, C = 22pF 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Resistance - Channel (Ohms):110
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:2 Weeks
Voltage - Rated:-
Filter Order:2nd
Email:info@shengyuic.com
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series:-
Attenuation Value:-
Type:Low Pass
Other Names:NZF220DFT1GOS NZF220DFT1GOS-ND NZF220DFT1GOSTR
Technology:RC (Pi)
Operating Temperature:-
Values:R = 110 Ohms, C = 22pF
ESD Protection:Yes
Center / Cutoff Frequency:220MHz (Cutoff)