Buy DR127-220-R with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
DR127-220-R
Part No DR127-220-R
Manufacturer Bussmann (Eaton)
Description FIXED IND 22UH 4A 39.1 MOHM SMD
Data sheet
Tolerance:±20%
Supplier Device Package:-
Lead Free Status / RoHS Status:Lead free / RoHS Compliant
Inductance:22µH
Moisture Sensitivity Level (MSL):1 (Unlimited)
Manufacturer Standard Lead Time:11 Weeks
Height - Seated (Max):0.315" (8.00mm)
Frequency - Self Resonant:-
Email:info@shengyuic.com
DC Resistance (DCR):39.1 mOhm
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Current Rating:4A
Current - Saturation:7.57A
Mounting Type:Surface Mount
Packaging:Original-Reel®
Detailed Description:22µH Shielded Wirewound Inductor 4A 39.1 mOhm Nonstandard
Inductance Frequency - Test:100kHz
Shielding:Shielded
Ratings:-
Size / Dimension:0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)