Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 84548N with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 84548N with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
84548N
| Part No | 84548N |
|---|---|
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Description | 1/2"DRIVE 1/2" DEEP IMPACT SOCKE |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Drive Size: | 1/2" |
|---|---|
| Email: | info@shengyuic.com |
| Tool Type: | Socket |
| Tip - Type: | 6 Point Socket |
| Series: | - |
| Length: | 3.23" (82.0mm) |
| Size: | 1/2" |
| Features: | Deep Socket |
| Weight: | - |
Introduce
We can supply 84548N , send us a request quote to request 84548N pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 84548N.The price and lead time for 84548N depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 84548N.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation







