Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 84540N with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 84540N with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
84540N
| Part No | 84540N |
|---|---|
| Manufacturer | Apex Tool Group |
| Description | 1/2"DRIVE 29MM STANDARD IMPACT S |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Drive Size: | 1/2" |
|---|---|
| Email: | info@shengyuic.com |
| Tool Type: | Socket |
| Tip - Type: | 6 Point Socket |
| Series: | - |
| Length: | 1.61" (41.0mm) |
| Size: | 29mm |
| Features: | - |
| Weight: | - |
Introduce
We can supply 84540N , send us a request quote to request 84540N pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 84540N.The price and lead time for 84540N depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 84540N.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation







