Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy 43779 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy 43779 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
43779
| Part No | 43779 |
|---|---|
| Manufacturer | Wiha |
| Description | TWEEZER PIVOT PAD WAFER 77 4.92" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Tip - Style: | Pivot Pad |
|---|---|
| Email: | info@shengyuic.com |
| Tip - Type: | Wafer (Holding) |
| Series: | - |
| Length - Overall: | 4.92" (125.0mm) |
| Material: | Stainless Steel |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Detailed Description: | Tweezers Anti-Magnetic Pivot Pad Wafer (Holding) 77 4.92" (125.0mm) |
| Features: | Anti-Magnetic |
| Tip - Shape: | Straight |
| Pattern Number: | 77 |
Introduce
We can supply 43779 , send us a request quote to request 43779 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number 43779.The price and lead time for 43779 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part 43779.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation








