Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy X3C09F1-20S with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy X3C09F1-20S with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
X3C09F1-20S
| Part No | X3C09F1-20S |
|---|---|
| Manufacturer | Anaren |
| Description | RF DIR COUPLER 700MHZ-1GHZ SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Isolation: | - |
|---|---|
| Applications: | General Purpose |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Supplier Device Package: | - |
| Return Loss: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Insertion Loss: | 0.075dB |
| Detailed Description: | RF Directional Coupler General Purpose 700MHz ~ 1GHz 20dB 25W 4-SMD, No Lead |
| Power - Max: | 25W |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 2 (1 Year) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Frequency: | 700MHz ~ 1GHz |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | Xinger III® |
| Coupler Type: | Standard |
| Coupling Factor: | 20dB |
| Other Names: | 1173-1181-6 |
Introduce
We can supply X3C09F1-20S , send us a request quote to request X3C09F1-20S pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number X3C09F1-20S.The price and lead time for X3C09F1-20S depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part X3C09F1-20S.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





