Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy VR7PU126458HBAMPT with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy VR7PU126458HBAMPT with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
VR7PU126458HBAMPT
| Part No | VR7PU126458HBAMPT |
|---|---|
| Manufacturer | Viking Technology |
| Description | MODULE DDR3 SDRAM 4GB 204-SODIMM |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 204-SODIMM |
|---|---|
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Memory Type: | DDR3 SDRAM |
| Speed: | 1066MT/s |
| Other Names: | 1803-1020 VR7PU126458HBAMPT-ND |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Memory Module DDR3 SDRAM 4GB 1066MT/s 204-SODIMM |
| Memory Size: | 4GB |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
Introduce
We can supply VR7PU126458HBAMPT , send us a request quote to request VR7PU126458HBAMPT pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number VR7PU126458HBAMPT.The price and lead time for VR7PU126458HBAMPT depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part VR7PU126458HBAMPT.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






