Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy STM-S3-19.44MHZ with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy STM-S3-19.44MHZ with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
STM-S3-19.44MHZ
| Part No | STM-S3-19.44MHZ |
|---|---|
| Manufacturer | Connor-Winfield |
| Description | IC CLOCK STRATUM 3 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 24-DIP Module |
|---|---|
| Mounting Type: | Through Hole |
| Main Purpose: | Stratum |
| Packaging: | Bulk |
| Input: | TTL |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Differential - Input:Output: | No/No |
| Ratio - Input:Output: | 2:1 |
| Frequency - Max: | 19.44MHz |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| PLL: | No |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Output: | TTL |
| Series: | STM-S3 |
| Other Names: | Q747422 |
| Number of Circuits: | 1 |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 50°C |
Introduce
We can supply STM-S3-19.44MHZ , send us a request quote to request STM-S3-19.44MHZ pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number STM-S3-19.44MHZ.The price and lead time for STM-S3-19.44MHZ depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part STM-S3-19.44MHZ.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





