Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SNZF220DFT1G with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SNZF220DFT1G with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
SNZF220DFT1G
| Part No | SNZF220DFT1G |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | FILTER RC(PI) 110 OHM/22PF SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | Automotive |
|---|---|
| Height: | 0.043" (1.09mm) |
| Package / Case: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Number of Channels: | 2 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 110 Ohms, C = 22pF 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Resistance - Channel (Ohms): | 110 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Voltage - Rated: | - |
| Filter Order: | 2nd |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Series: | - |
| Attenuation Value: | - |
| Type: | Low Pass |
| Technology: | RC (Pi) |
| Operating Temperature: | - |
| Values: | R = 110 Ohms, C = 22pF |
| ESD Protection: | Yes |
| Center / Cutoff Frequency: | 220MHz (Cutoff) |
Introduce
We can supply SNZF220DFT1G , send us a request quote to request SNZF220DFT1G pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SNZF220DFT1G.The price and lead time for SNZF220DFT1G depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part SNZF220DFT1G.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





