Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SM844256KA with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SM844256KA with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
SM844256KA
| Part No | SM844256KA |
|---|---|
| Manufacturer | Micrel / Microchip Technology |
| Description | IC CLK SYNTHESIZER LVDS 24TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tube |
| Input: | Crystal |
| Supplier Device Package: | 24-TSSOP-EP |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 3.465 V |
| Differential - Input:Output: | No/Yes |
| Ratio - Input:Output: | 1:6 |
| Frequency - Max: | 625MHz |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Output: | LVDS |
| Series: | RotaryWave™ |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Base Part Number: | SM843256 |
| Type: | Clock/Frequency Synthesizer, Fanout Distribution, Multiplexer |
| Other Names: | 576-3794 |
| Number of Circuits: | 1 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
Introduce
We can supply SM844256KA , send us a request quote to request SM844256KA pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SM844256KA.The price and lead time for SM844256KA depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part SM844256KA.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






