Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SBP200375WE1-T200 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SBP200375WE1-T200 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
SBP200375WE1-T200
| Part No | SBP200375WE1-T200 |
|---|---|
| Manufacturer | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Description | SBP200375WE1-T200 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Label Type: | Self Laminating |
|---|---|
| Packaging: | 1000 per Roll |
| For Use With/Related Products: | T208M and T212M Printers |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | White Self Laminating Label 2.00" x 3.75" (50.8mm x 95.3mm) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Label Size: | 2.00" x 3.75" (50.8mm x 95.3mm) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Color: | White |
| Series: | SBP |
| Other Names: | CN9935-000 |
| Material: | Vinyl Film |
| Operating Temperature: | -51°C ~ 93°C |
Introduce
We can supply SBP200375WE1-T200 , send us a request quote to request SBP200375WE1-T200 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SBP200375WE1-T200.The price and lead time for SBP200375WE1-T200 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part SBP200375WE1-T200.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






