Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SBP100225WE5 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SBP100225WE5 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
SBP100225WE5
| Part No | SBP100225WE5 |
|---|---|
| Manufacturer | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Description | LABEL ID PRODUCT |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Label Type: | Wire Marker and Flag |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| For Use With/Related Products: | Thermal Transfer Printer |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | White Wire Marker and Flag Label 1.000" W x 2.250" L (25.40mm x 57.15mm) |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Label Size: | 1.000" W x 2.250" L (25.40mm x 57.15mm) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Color: | White |
| Series: | SBP |
| Other Names: | A108784 CN9922-000 SBP100225WE5-ND |
| Material: | Vinyl |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 110°C |
Introduce
We can supply SBP100225WE5 , send us a request quote to request SBP100225WE5 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SBP100225WE5.The price and lead time for SBP100225WE5 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part SBP100225WE5.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





