Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy SA8027DH,512 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy SA8027DH,512 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
SA8027DH,512
| Part No | SA8027DH,512 |
|---|---|
| Manufacturer | NXP Semiconductors / Freescale |
| Description | IC N/IF FREG SYNTHESIZER 20TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tube |
| Input: | Clock |
| Supplier Device Package: | 20-TSSOP |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Voltage - Supply: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Differential - Input:Output: | Yes/No |
| Ratio - Input:Output: | 2:3 |
| Frequency - Max: | 2.5GHz |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| PLL: | Yes |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Output: | Clock |
| Series: | - |
| Divider/Multiplier: | Yes/No |
| Base Part Number: | SA8027 |
| Type: | Fractional N Synthesizer |
| Other Names: | 935264014512 SA8027DH SA8027DH-ND |
| Number of Circuits: | 1 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
Introduce
We can supply SA8027DH,512 , send us a request quote to request SA8027DH,512 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number SA8027DH,512.The price and lead time for SA8027DH,512 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part SA8027DH,512.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation







