Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy RSO4850 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy RSO4850 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
RSO4850
| Part No | RSO4850 |
|---|---|
| Manufacturer | Carlo Gavazzi |
| Description | MTR SOFT START OUTMOD 480V 50A |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| For Use With/Related Products: | RSC Series |
| Series: | RSO |
| Usage: | - |
| Other Names: | 1864-2818 |
| Detailed Description: | Option Card 480VAC, 50A |
| Specifications: | 480VAC, 50A |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Accessory Type: | Option Card |
Introduce
We can supply RSO4850 , send us a request quote to request RSO4850 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number RSO4850.The price and lead time for RSO4850 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part RSO4850.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





