Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PIDS with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy PIDS with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
PIDS
| Part No | PIDS |
|---|---|
| Manufacturer | Panduit |
| Description | T-BAR DROP WIRE CLIP FOR 1 T-BAR |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| For Use With/Related Products: | 1" Wide T-Bar |
| Series: | StrongHold™ |
| Other Names: | 07498363161 |
| Material: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | T-Bar Drop Wire Clip For 1" Wide T-Bar |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Features: | 1/4" Stud, 1" Wing Nut Washer |
| Accessory Type: | T-Bar Drop Wire Clip |
Introduce
We can supply PIDS , send us a request quote to request PIDS pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PIDS.The price and lead time for PIDS depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part PIDS.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





