Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PE45450A-X with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy PE45450A-X with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
PE45450A-X
| Part No | PE45450A-X |
|---|---|
| Manufacturer | Peregrine Semiconductor |
| Description | RF POWER LIMITER 6GHZ 50W 12QFN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 12-XFQFN Exposed Pad |
|---|---|
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Supplier Device Package: | 12-QFN (3x3) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | RF IC Limiter General Purpose 9kHz ~ 6GHz 12-QFN (3x3) |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Frequency: | 9kHz ~ 6GHz |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Function: | Limiter |
| Series: | UltraCMOS® |
| Other Names: | 1046-1117-2 |
| RF Type: | General Purpose |
| Secondary Attributes: | - |
Introduce
We can supply PE45450A-X , send us a request quote to request PE45450A-X pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PE45450A-X.The price and lead time for PE45450A-X depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part PE45450A-X.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






