Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy PDP-30 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy PDP-30 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
PDP-30
| Part No | PDP-30 |
|---|---|
| Manufacturer | Panduit |
| Description | DATA PLATE GMV9 2.00 X 0.50" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Legend: | Blank |
|---|---|
| Packaging: | 500 per Roll |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Detailed Description: | Wire Marker 0.50" W x 2.00" L (12.7mm x 50.8mm) White Vinyl |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Cable Diameter: | - |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Color: | White |
| Series: | PAN-CODE™ |
| Type: | Wire Marker |
| Material: | Vinyl |
| Size: | 0.50" W x 2.00" L (12.7mm x 50.8mm) |
| Operating Temperature: | -29°C ~ 80°C |
Introduce
We can supply PDP-30 , send us a request quote to request PDP-30 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number PDP-30.The price and lead time for PDP-30 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part PDP-30.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





