Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy P946-12I with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy P946-12I with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
P946-12I
| Part No | P946-12I |
|---|---|
| Manufacturer | Tripp Lite |
| Description | CABLE POWER ATA/SATA W/EXT 12" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| Color: | Multiple |
| Series: | - |
| Length: | 1.00' (304.8mm) |
| Cable Type: | Individual |
| Usage: | Internal, Power Cable |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Cable Assembly 1.00' (304.8mm) |
| Shielding: | Unshielded |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
Introduce
We can supply P946-12I , send us a request quote to request P946-12I pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number P946-12I.The price and lead time for P946-12I depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part P946-12I.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





