Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy P945-06I with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy P945-06I with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
P945-06I
| Part No | P945-06I |
|---|---|
| Manufacturer | Tripp Lite |
| Description | CABLE POWER ATA/SATA W/EXT 6" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| Color: | Multiple |
| Series: | - |
| Length: | 0.50' (152.4mm) |
| Cable Type: | Individual |
| Usage: | Internal, Power Cable |
| Other Names: | P945-06I-ND TL1693 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Cable Assembly 0.50' (152.4mm) |
| Shielding: | Unshielded |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 2 Weeks |
Introduce
We can supply P945-06I , send us a request quote to request P945-06I pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number P945-06I.The price and lead time for P945-06I depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part P945-06I.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





