Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NZMM7V0T4 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NZMM7V0T4 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
NZMM7V0T4
| Part No | NZMM7V0T4 |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | FILTER RC(PI) 110 OHM/22PF SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | Data Lines for Mobile Devices |
|---|---|
| Height: | 0.039" (1.00mm) |
| Package / Case: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Number of Channels: | 9 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detailed Description: | RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 9 Channel R = 110 Ohms, C = 22pF 24-VFQFN Exposed Pad |
| Resistance - Channel (Ohms): | 110 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Voltage - Rated: | - |
| Filter Order: | 2nd |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Size / Dimension: | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Series: | - |
| Attenuation Value: | - |
| Type: | Low Pass |
| Other Names: | NZMM7V0T4OSCT |
| Technology: | RC (Pi) |
| Operating Temperature: | - |
| Values: | R = 110 Ohms, C = 22pF |
| ESD Protection: | Yes |
| Center / Cutoff Frequency: | 220MHz (Cutoff) |
Introduce
We can supply NZMM7V0T4 , send us a request quote to request NZMM7V0T4 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NZMM7V0T4.The price and lead time for NZMM7V0T4 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part NZMM7V0T4.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





