Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NOIV1SN5000A-QDC with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NOIV1SN5000A-QDC with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
NOIV1SN5000A-QDC
| Part No | NOIV1SN5000A-QDC |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | IC IMAGE SENSOR 5.3MP 68LLC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 68-QFN |
|---|---|
| Packaging: | Tray |
| Supplier Device Package: | 68-LCC (24.13x24.13) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | CMOS Image Sensor 2592H x 2048V 4.8µm x 4.8µm 68-LCC (24.13x24.13) |
| Voltage - Supply: | 1.8V, 3.3V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 23 Weeks |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Type: | CMOS |
| Other Names: | NOIV1SN5000A-QDC-ND NOIV1SN5000A-QDCOS |
| Active Pixel Array: | 2592H x 2048V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TJ) |
| Pixel Size: | 4.8µm x 4.8µm |
| Frames per Second: | 75 |
Introduce
We can supply NOIV1SN5000A-QDC , send us a request quote to request NOIV1SN5000A-QDC pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NOIV1SN5000A-QDC.The price and lead time for NOIV1SN5000A-QDC depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part NOIV1SN5000A-QDC.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





