Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NCD1015-LGA with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NCD1015-LGA with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
NCD1015-LGA
| Part No | NCD1015-LGA |
|---|---|
| Manufacturer | IXYS Integrated Circuits Division |
| Description | READ/WRITE MODULE TO BE USED IN |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Writable Memory: | - |
|---|---|
| Frequency: | 134.2kHz |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Style: | - |
| Series: | - |
| Standards: | ISO 11784, ISO 11785 |
| Memory Type: | Read/Write |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | RFID Tag Read/Write Memory 134.2kHz ISO 11784, ISO 11785 |
| Technology: | Passive |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 70°C |
Introduce
We can supply NCD1015-LGA , send us a request quote to request NCD1015-LGA pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NCD1015-LGA.The price and lead time for NCD1015-LGA depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part NCD1015-LGA.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





