Home > Products > Integrated Circuits (ICs) > Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators > NBXSPA022LNHTAG
Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy NBXSPA022LNHTAG with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy NBXSPA022LNHTAG with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
NBXSPA022LNHTAG
| Part No | NBXSPA022LNHTAG |
|---|---|
| Manufacturer | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Description | IC OSC XTAL 187.5MHZ 6-CLCC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Package / Case: | 6-CLCC |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Supplier Device Package: | 6-CLCC (7x5) |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Oscillator, Crystal IC 187.5MHz 6-CLCC (7x5) |
| Voltage - Supply: | 2.375 V ~ 3.63 V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Count: | - |
| Frequency: | 187.5MHz |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | PureEdge™ |
| Base Part Number: | NBXSPA022 |
| Current - Supply: | 85mA |
| Type: | Oscillator, Crystal |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
Introduce
We can supply NBXSPA022LNHTAG , send us a request quote to request NBXSPA022LNHTAG pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number NBXSPA022LNHTAG.The price and lead time for NBXSPA022LNHTAG depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part NBXSPA022LNHTAG.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





