Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MT52K3FNX with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MT52K3FNX with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
MT52K3FNX
| Part No | MT52K3FNX |
|---|---|
| Manufacturer | Conxall / Switchcraft |
| Description | CONN PATCHKIT 52JACKS 3.5" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| Series: | MT48/52K |
| Connector Type: | 1/4" Phone Jack |
| Type: | Telephone Jack Panel |
| Other Names: | MT52K3FN MT52K3FN-ND |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Number of Positions: | 52 |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Termination Style: | Solder |
| Number of Rows: | 2 |
Introduce
We can supply MT52K3FNX , send us a request quote to request MT52K3FNX pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MT52K3FNX.The price and lead time for MT52K3FNX depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part MT52K3FNX.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation







