Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy MSB625-CS with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy MSB625-CS with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
MSB625-CS
| Part No | MSB625-CS |
|---|---|
| Manufacturer | Panduit |
| Description | BUCKLE FOR 0.63" STRAP |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead /RoHS non-compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| For Use With/Related Products: | 0.63" Strap |
| Series: | - |
| Material: | Stainless Steel 304 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Not applicable / Not applicable |
| Detailed Description: | Buckle For 0.63" Strap |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Features: | - |
| Accessory Type: | Buckle |
Introduce
We can supply MSB625-CS , send us a request quote to request MSB625-CS pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number MSB625-CS.The price and lead time for MSB625-CS depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part MSB625-CS.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





