Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LE-BA9S-6W with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LE-BA9S-6W with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
LE-BA9S-6W
| Part No | LE-BA9S-6W |
|---|---|
| Manufacturer | JKL Components Corporation |
| Description | LED BAYONET 6V 20A WHITE |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | - |
|---|---|
| Can Replace Lamps: | - |
| Configuration: | Single |
| Millicandela Rating: | 13000mcd |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | LED Lamp Replacement White Bayonet 6V |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Size / Dimension: | - |
| Color: | White |
| Series: | - |
| Wavelength: | 464nm |
| Base Type: | Bayonet |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 6V |
Introduce
We can supply LE-BA9S-6W , send us a request quote to request LE-BA9S-6W pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LE-BA9S-6W.The price and lead time for LE-BA9S-6W depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part LE-BA9S-6W.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






