Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy LDT565620ST-203 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy LDT565620ST-203 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
LDT565620ST-203
| Part No | LDT565620ST-203 |
|---|---|
| Manufacturer | TDK Corporation |
| Description | TRANSFORMER 8.2UH .75A PHOTO |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm) |
| For Use With/Related Products: | - |
| Series: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Inductance: | 8.2µH |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Weight: | - |
| Height - Seated (Max): | 0.079" (2.00mm) |
Introduce
We can supply LDT565620ST-203 , send us a request quote to request LDT565620ST-203 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number LDT565620ST-203.The price and lead time for LDT565620ST-203 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part LDT565620ST-203.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





