Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy KNA21300C15MA3TS with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy KNA21300C15MA3TS with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
KNA21300C15MA3TS
| Part No | KNA21300C15MA3TS |
|---|---|
| Manufacturer | AVX Corporation |
| Description | FILTER LC 15PF 300MHZ SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | Data Lines for Mobile Devices |
|---|---|
| Height: | 0.033" (0.85mm) |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric), Array, 10 PC Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Current: | 35mA |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | LC EMI Filter Low Pass C = 15pF 35mA 0805 (2012 Metric), Array, 10 PC Pad |
| Resistance - Channel (Ohms): | - |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Voltage - Rated: | 25V |
| Filter Order: | - |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Series: | KNA, Kyocera |
| Attenuation Value: | 20dB @ 800MHz ~ 2GHz |
| Type: | Low Pass |
| Other Names: | 1253-1075-2 |
| Technology: | LC |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Values: | C = 15pF |
| ESD Protection: | No |
| Center / Cutoff Frequency: | 300MHz (Cutoff) |
Introduce
We can supply KNA21300C15MA3TS , send us a request quote to request KNA21300C15MA3TS pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number KNA21300C15MA3TS.The price and lead time for KNA21300C15MA3TS depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part KNA21300C15MA3TS.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





