Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy KKV 332CC with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy KKV 332CC with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
KKV 332CC
| Part No | KKV 332CC |
|---|---|
| Manufacturer | Altech Corporation |
| Description | SWITCH DISCONCT/FUSE HOLDER 30A |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| Series: | KKV |
| Current: | 30A |
| Voltage: | 600V |
| Type: | Switch |
| Other Names: | 1920-1433 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 7 Weeks |
Introduce
We can supply KKV 332CC , send us a request quote to request KKV 332CC pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number KKV 332CC.The price and lead time for KKV 332CC depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part KKV 332CC.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





