Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP4049CX5/LF,135 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP4049CX5/LF,135 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
IP4049CX5/LF,135
| Part No | IP4049CX5/LF,135 |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia |
| Description | FILTER RC(PI) 68 OHM/110PF SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | Audio |
|---|---|
| Height: | 0.026" (0.65mm) |
| Package / Case: | 5-CSP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Number of Channels: | 2 |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 2 Channel R = 68 Ohms, C = 110pF 5-CSP |
| Resistance - Channel (Ohms): | 68 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Voltage - Rated: | - |
| Filter Order: | 2nd |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Size / Dimension: | 0.050" L x 0.038" W (1.28mm x 0.96mm) |
| Series: | - |
| Attenuation Value: | - |
| Type: | Low Pass |
| Other Names: | 1727-5670-2 568-7170-2 568-7170-2-ND 934058724135 IP4049CX5/LF,135-ND IP4049CX5LF135 |
| Technology: | RC (Pi) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Values: | R = 68 Ohms, C = 110pF |
| ESD Protection: | Yes |
| Center / Cutoff Frequency: | - |
Introduce
We can supply IP4049CX5/LF,135 , send us a request quote to request IP4049CX5/LF,135 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP4049CX5/LF,135.The price and lead time for IP4049CX5/LF,135 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part IP4049CX5/LF,135.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation







