Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP3254CZ8-4-TTL,13 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP3254CZ8-4-TTL,13 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
IP3254CZ8-4-TTL,13
| Part No | IP3254CZ8-4-TTL,13 |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia |
| Description | FILTER LC(PI) 18NH/33PF ESD SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | GSM, LAN, PCS, WAN |
|---|---|
| Height: | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case: | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Number of Channels: | 4 |
| Current: | 30mA |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 4 Channel L = 18nH (Total), C = 33pF (Total) 30mA 8-UFDFN Exposed Pad |
| Resistance - Channel (Ohms): | 8 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Voltage - Rated: | - |
| Filter Order: | 3rd |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Size / Dimension: | 0.067" L x 0.053" W (1.70mm x 1.35mm) |
| Series: | - |
| Attenuation Value: | 30dB @ 1GHz ~ 4GHz |
| Type: | Low Pass |
| Other Names: | 568-10477-2 934064667132 IP3254CZ8-4-TTL,13-ND |
| Technology: | LC (Pi) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Values: | L = 18nH (Total), C = 33pF (Total) |
| ESD Protection: | Yes |
| Center / Cutoff Frequency: | 145MHz (Cutoff) |
Introduce
We can supply IP3254CZ8-4-TTL,13 , send us a request quote to request IP3254CZ8-4-TTL,13 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP3254CZ8-4-TTL,13.The price and lead time for IP3254CZ8-4-TTL,13 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part IP3254CZ8-4-TTL,13.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






