Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IP3088CX20,135 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IP3088CX20,135 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
IP3088CX20,135
| Part No | IP3088CX20,135 |
|---|---|
| Manufacturer | Nexperia |
| Description | FILTER LC(PI) 40NH/42PF ESD SMD |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Applications: | GSM, LAN, PCS, WAN |
|---|---|
| Height: | 0.028" (0.70mm) |
| Package / Case: | 20-WFBGA, WLCSP |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Number of Channels: | 8 |
| Current: | 30mA |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | LC (Pi) EMI Filter 5th Order Low Pass 8 Channel L = 40nH (Total), C = 42pF (Total) 30mA 20-WFBGA, WLCSP |
| Resistance - Channel (Ohms): | 18 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Voltage - Rated: | - |
| Filter Order: | 5th |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Size / Dimension: | 0.156" L x 0.050" W (3.96mm x 1.28mm) |
| Series: | - |
| Attenuation Value: | 40dB @ 800MHz ~ 1.5GHz |
| Type: | Low Pass |
| Other Names: | 568-7160-2 934063376135 IP3088CX20,135-ND IP3088CX20135 |
| Technology: | LC (Pi) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Values: | L = 40nH (Total), C = 42pF (Total) |
| ESD Protection: | Yes |
| Center / Cutoff Frequency: | 175MHz (Cutoff) |
Introduce
We can supply IP3088CX20,135 , send us a request quote to request IP3088CX20,135 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IP3088CX20,135.The price and lead time for IP3088CX20,135 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part IP3088CX20,135.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation







