Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy IM69D130V01XTSA1 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy IM69D130V01XTSA1 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
IM69D130V01XTSA1
| Part No | IM69D130V01XTSA1 |
|---|---|
| Manufacturer | International Rectifier (Infineon Technologies) |
| Description | MIC MEMS DIGITAL OMNI 95DB |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| S/N Ratio: | 69dB |
|---|---|
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Port Location: | Bottom |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | 20Hz ~ 20kHz Digital, PDM Microphone MEMS (Silicon) 1.62V ~ 3.6V Omnidirectional (-36dB ±1dB @ 94dB SPL) Solder Pads |
| Voltage Range: | 1.62V ~ 3.6V |
| Termination: | Solder Pads |
| Direction: | Omnidirectional |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Frequency Range: | 20Hz ~ 20kHz |
| Ratings: | - |
| Shape: | Rectangular |
| Sensitivity: | -36dB ±1dB @ 94dB SPL |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Size / Dimension: | 0.157" L x 0.118" W (4.00mm x 3.00mm) |
| Series: | - |
| Height (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Current - Supply: | 1.3mA |
| Type: | MEMS (Silicon) |
| Other Names: | IM69D130V01XTSA1CT |
| Output Type: | Digital, PDM |
Introduce
We can supply IM69D130V01XTSA1 , send us a request quote to request IM69D130V01XTSA1 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number IM69D130V01XTSA1.The price and lead time for IM69D130V01XTSA1 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part IM69D130V01XTSA1.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





