Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy GPCV-COY with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy GPCV-COY with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
GPCV-COY
| Part No | GPCV-COY |
|---|---|
| Manufacturer | Panduit |
| Description | CARD MARKER VOLTAGE GENERIC |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Legend: | Custom |
|---|---|
| Packaging: | 18 per Card; 5 Cards per Pkg |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Wire Marker, Adhesive 2.25" W x 0.50" L (57.1mm x 12.7mm) Orange, Black Vinyl |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Cable Diameter: | 1.248" (31.70mm) |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Color: | Orange, Black |
| Series: | PAN-CODE™ |
| Type: | Wire Marker, Adhesive |
| Other Names: | 07498357620 7498357620 |
| Material: | Vinyl |
| Size: | 2.25" W x 0.50" L (57.1mm x 12.7mm) |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 135°C |
Introduce
We can supply GPCV-COY , send us a request quote to request GPCV-COY pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number GPCV-COY.The price and lead time for GPCV-COY depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part GPCV-COY.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





