Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy GLK12232-25-USB-WB with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy GLK12232-25-USB-WB with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
GLK12232-25-USB-WB
| Part No | GLK12232-25-USB-WB |
|---|---|
| Manufacturer | Matrix Orbital |
| Description | LCD GRAPHIC DISPL 122X32 |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
| Reference Price (In US Dollars) | Get a Quote | ||||
Specifications
Data sheet
| Graphics Color: | White |
|---|---|
| Dot Size: | 0.53mm W x 0.61mm H |
| Backlight: | LED - White |
| Touchscreen: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Graphic LCD Display Module Transmissive White Monochrome USB 122 x 32 |
| Interface: | USB |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Dot Pitch: | 0.57mm W x 0.65mm H |
| Display Mode: | Transmissive |
| Viewing Area: | 69.50mm W x 20.50mm H |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Series: | - |
| Background Color: | Blue |
| Display Type: | Monochrome |
| Diagonal Screen Size: | - |
| Dot Pixels: | 122 x 32 |
Introduce
We can supply GLK12232-25-USB-WB , send us a request quote to request GLK12232-25-USB-WB pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number GLK12232-25-USB-WB.The price and lead time for GLK12232-25-USB-WB depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part GLK12232-25-USB-WB.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





