Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy G7T-1122S AC200/220 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy G7T-1122S AC200/220 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
G7T-1122S AC200/220
| Part No | G7T-1122S AC200/220 |
|---|---|
| Manufacturer | Omron Automation & Safety |
| Description | AC INPUT MODULE 220V |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
|---|---|
| Detailed Description: | AC Input Module Output Module 1A 220VAC Output 220VAC Supply |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Turn Off Time: | 15ms |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Style: | - |
| Color: | - |
| Series: | G7T |
| Turn On Time: | 15ms |
| Type: | AC Input Module |
| Other Names: | G7T-1122S AC200/220-ND G7T/1122S AC200/220 G7T1122SAC200220 Z7606 |
| Current - Input: | 3.5mA |
| Current - Output: | 1A |
| Voltage - Input: | 220VAC |
| Voltage - Output: | 220VAC |
| Features: | - |
Introduce
We can supply G7T-1122S AC200/220 , send us a request quote to request G7T-1122S AC200/220 pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number G7T-1122S AC200/220.The price and lead time for G7T-1122S AC200/220 depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part G7T-1122S AC200/220.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






