Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy FRF42YL with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy FRF42YL with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
FRF42YL
| Part No | FRF42YL |
|---|---|
| Manufacturer | Panduit |
| Description | FITTING REDUCER YEL 4" TO 2" |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Email: | info@shengyuic.com |
|---|---|
| For Use With/Related Products: | Reduces 4" x 4" Duct to 2" x 2" |
| Series: | Fiber-Duct™ |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailed Description: | Connector Fitting - Reducer For Reduces 4" x 4" Duct to 2" x 2" |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | Not Applicable |
| Manufacturer Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Accessory Type: | Fitting - Reducer |
Introduce
We can supply FRF42YL , send us a request quote to request FRF42YL pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number FRF42YL.The price and lead time for FRF42YL depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part FRF42YL.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation





