Buy F1770DD20 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
F1770DD20
Part No F1770DD20
Manufacturer Curtis Industries
Description LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Data sheet
Applications:General Purpose
Mounting Type:Chassis Mount
Configuration:Single Stage
Voltage - Rated AC:250V
Current:20A