Buy F1300DD10 with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
F1300DD10
Part No F1300DD10
Manufacturer Curtis Industries
Description LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
Data sheet
Applications:General Purpose
Mounting Type:Chassis Mount
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated AC:250V
Current:10A