Images are for reference only.
See Product Specifications for product details.
Buy DS-280GF-U0A1E with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
See Product Specifications for product details.
Buy DS-280GF-U0A1E with confidence from jhykjic.com, 1 Year Warranty
DS-280GF-U0A1E
| Part No | DS-280GF-U0A1E |
|---|---|
| Manufacturer | Advantech |
| Description | ARK-DS262 OPS INTEL CELERON |
| Lead Free Status / RoHS Status | Lead Free / RoHS compliant |
Specifications
Data sheet
| Video Outputs: | DP, HDMI, JAE |
|---|---|
| Digital I/O Lines: | - |
| Number of Cores: | 1 |
| Analog Input:Output: | - |
| Cooling Type: | - |
| Speed: | - |
| Lead Free Status / RoHS Status: | Lead free / RoHS Compliant |
| Watchdog Timer: | Yes |
| Moisture Sensitivity Level (MSL): | 1 (Unlimited) |
| USB: | USB 3.0 (3) |
| Core Processor: | Intel Core i7-6822EQ |
| Form Factor: | - |
| Email: | info@shengyuic.com |
| Expansion Site/Bus: | LAN, Mini-PCIe, SIM |
| Size / Dimension: | 7.9" x 4.7" (200mm x 119mm) |
| Series: | - |
| Power (Watts): | 28.8W |
| Ethernet: | 10/100/1000 Mbps (2) |
| Storage Interface: | SATA, mSATA |
| RAM Capacity/Installed: | 32GB/0GB |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 50°C |
Introduce
We can supply DS-280GF-U0A1E , send us a request quote to request DS-280GF-U0A1E pirce and lead JIN HONG YANG.com a professional electronic components distributor. With 10+ Million line items of available electronic components can ship in short lead-time, over 250 thousand part numbers of electronic components in stock for immediately delivery, which may include part number DS-280GF-U0A1E.The price and lead time for DS-280GF-U0A1E depending on the quantity required, availability and warehouse location.Contact us today and our sales representative will provide you price and delivery on Part DS-280GF-U0A1E.We look forward to working with you to establish long-term relations of cooperation






